Vlaamse Wonderjaren https://vlaamsewonderjaren.be Een radio uit de duizend! Tue, 14 Jan 2020 22:36:56 +0000 nl hourly 1 https://vlaamsewonderjaren.be/wp-content/uploads/2018/11/cropped-vlaamse-wonderjaren-logo-transparant-32x32.png Vlaamse Wonderjaren https://vlaamsewonderjaren.be 32 32 Eddy Govert (1949) https://vlaamsewonderjaren.be/eddy-govert-1949/ Wed, 15 Jan 2020 00:00:00 +0000 http://vlaamsewonderjaren.be/?p=319 Lees verder]]> Waarom Johnny White nooit zijn gouden plaat kreeg https://vlaamsewonderjaren.be/waarom-johnny-white-nooit-zijn-gouden-plaat-kreeg/ Mon, 13 Jan 2020 00:00:00 +0000 http://vlaamsewonderjaren.be/?p=560 Lees verder]]> Het belang van Canzonissima https://vlaamsewonderjaren.be/het-belang-van-canzonissima/ Sat, 11 Jan 2020 00:00:00 +0000 http://vlaamsewonderjaren.be/?p=550 Lees verder]]> Harry Herman (1946-1979) https://vlaamsewonderjaren.be/harry-herman-1946-1979/ Fri, 10 Jan 2020 00:00:00 +0000 http://vlaamsewonderjaren.be/?p=533 Lees verder]]> Het broertje van Will-I-am https://vlaamsewonderjaren.be/het-broertje-van-will-i-am/ Fri, 10 Jan 2020 00:00:00 +0000 http://vlaamsewonderjaren.be/?p=232 Lees verder]]> De Strangers https://vlaamsewonderjaren.be/de-strangers/ Tue, 07 Jan 2020 00:00:00 +0000 http://vlaamsewonderjaren.be/?p=397 Lees verder]]> Johan Stollz (1930-2018) https://vlaamsewonderjaren.be/johan-stollz-1930-2018/ Thu, 02 Jan 2020 00:00:00 +0000 http://vlaamsewonderjaren.be/?p=168 Lees verder]]> Jan De Wilde (1944) https://vlaamsewonderjaren.be/jan-de-wilde-1944/ Wed, 01 Jan 2020 00:00:00 +0000 http://vlaamsewonderjaren.be/?p=310 Lees verder]]> Norbert (1937) https://vlaamsewonderjaren.be/norbert-1937/ Tue, 31 Dec 2019 00:00:00 +0000 https://vlaamsewonderjaren.be/?p=1154 Lees verder]]> Ingriani (1952) https://vlaamsewonderjaren.be/ingriani-1952/ Thu, 26 Dec 2019 00:00:00 +0000 https://vlaamsewonderjaren.be/?p=874 Lees verder]]> De Vlaamse strijd (om de jukebox) https://vlaamsewonderjaren.be/de-vlaamse-strijd-om-de-jukebox/ Wed, 25 Dec 2019 00:05:00 +0000 http://vlaamsewonderjaren.be/?p=258 Lees verder]]> Joe Harris (1943-2003) https://vlaamsewonderjaren.be/joe-harris-1943-2003/ Wed, 25 Dec 2019 00:00:00 +0000 http://vlaamsewonderjaren.be/?p=274 Lees verder]]> Liliane Saint-Pierre (1948) https://vlaamsewonderjaren.be/liliane-saint-pierre-1948/ Wed, 18 Dec 2019 00:00:00 +0000 https://vlaamsewonderjaren.be/?p=660 Lees verder]]> Remy Ray (1932) https://vlaamsewonderjaren.be/remy-ray-1932/ Sun, 15 Dec 2019 00:00:00 +0000 https://vlaamsewonderjaren.be/?p=1135 Lees verder]]> De verrassende comeback van Jennifer https://vlaamsewonderjaren.be/de-verrassende-comeback-van-jennifer/ Sat, 14 Dec 2019 19:20:00 +0000 https://vlaamsewonderjaren.be/?p=1183 Lees verder]]>